Aktualności

24.11.2017

Kotki odchodzą do nowych domków, wszystkie trafiają do cudownych domów, i ku naszej radości bardzo łatwo się przyzwyczajają do nowych domków. Na dowód pare smsów, które otrzymaliśmy:

- "Kotek już cały nasz. Dziś przy śniadaniu siedział mi na kolanach, bardzo grzeczny jest:)"

-"Bardzo szybko się zaaklimatyzował, spał z nami cały czas wtulony, nie miauczy, bawi się wędkami"

-"Dziewczynka czuje się bardzo dobrze:-) właśnie je głodomorek, chyba czuje się już swobodnioe. Sporo się bawiła i dużo spała. I strasznie na mnie krzyczy jak czegoś chce albo zniknę jej na chwilę"

- "spał z nami :) wszystko jest dobrze, nawet nie zapiszczał ani razu, i wiecznie tylko przychodzi się tulić :>"

Dziękujemy za serce, które oddajecie kotkom i zapraszamy do galerii, gdzie będą zdjęcia z nowych domków

10.11.2017
Ciągle mamy dostępne kociaki, które już są gotowe do zmiany domku, są zaszczepione, zaczip.owane, odrobaczone, o aktualnym statusie dowiedzą sie Państwo w zakładce => Kocięta

02.11.2017
Do rezerwacji jest dostępny nasz ostatni kocurek Caro KotyZosi.PL, najbardziej mruczący i przyjacielski z całego rodzeństwa

 

18.08.2017
W naszej hodowli podwójne urodziny:) Wczoraj sześcioro kociąt urodziła CH Eliza BettiGirls a dzisiaj pięcioro kociąt Aisha KotyZosi. Obie mamy czuja sie dobrze i bardzo chcą przebywać razem:)

15.07.2017
Zapraszamy na wystawe w Sopocie, gdzie 29-30 lipca 2017, gdzie reprezentowac nas beda nasze Selkirki Bella i Balbina

 

30.06.2017
CH Blanca Shillana urodziła cztery piękne kocięta (trzy dziewczynki i jednego chłopca. Więcej informacji w zakładce Kocięta, a więcej zdjęć w Galerii.

20.05.2017
Między innymi dzięki kotkom z naszej hodowli na ostatnim zgromadzeniu Międzynarodowa Federacja FIFe w pełni uznała rasę Selkirk Rex (FIFe była ostatnią federacją, która tego nie zrobiła). Zmiany wejdą w życie od 01.10.2017.

 

29.01.2017
Balbina zakończyła wystawę w Gdańsku z dwoma nominacjami do International Championa.

 

26.01.2017
W najblizszy weekend nasza Balbina of Santa Callista bedzie na wystawie w Gdansku walczyc o certifikaty w klacie 7 (Champion). Serdecznie zapraszamy

 

10.12.2016
wydaliśmy do nowych domów cały miot A naszych wspaniałych niebieskich brytków. Mimo, że trudno było nam się rozstać, bo pokochaliśmy całą szóstkę z całych sił, to taki czas musiał nadejść... Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ mieliśmy ogromnego farta do ludzi. Każdy kotek dostał wspaniałych właścicieli i ciepłe, troskliwe domki. Wciąż otrzymujemy wiadomości ze zdjęciami i informacjami, jesteśmy w stałym kontakcie. Niesamowite, ile radości dały Państwu te małe zwierzątka:) Chcieliśmy podziękować Pańśtwu za to wszystko oraz za miłość, którą obdarzyliście Państwo nasze kociaczki. Wszystkich serdecznie pozdrawiamy!

Jeden z naszych kotów już ma swój fanpage. Zapraszamy do odwiedzin 

https://www.facebook.com/koteczekAlex/

 

11.11.2016
CH Blanca Shillana urodziła dwie piekne dziewczynki. Więcej informacji w zakładce Kocięta, a więcej zdjęć w Galerii.

 

18.09.2016
Wczoraj nasza Eliza urodziła sześcioro kociąt, najmniejsze z nich miało 88g, w ciągu nocy cała szóstka zyskała po 10g, jak widać na zdjęciu mają dobry apetyt:) Więcej informacji w zakładce Kocięta, a więcej zdjęć w Galerii

 

11.09.2016
Wystawa w Warszawie okazała się naszym sukcesem, Balbina of Santa Calista uzyskała 2 x CAC, EX1 co oznacza, że zdobyła tytuł Championa. Blanca Shillana uzyskała kolejną nominację do Internationa Championa.

Zapraszamy na wystawe w Warszawie, 10-11 września 2016, gdzie zaprezentujemy nasze Selkirki:)

 

06.08.2016
Na dzisiejszej wystawie w Sopocie Blanca Shillana uzyskała swój trzeci CAC, czym uzyskała tytuł Championa, w niedziele uzyskała pierwszą nominację do Inter Championa.

Balbina of Santa Calista po raz pierwszy w klasie 9 - "dorosłej" uzyskała swój pierwszy CAC - nominacje do Championa.

Dodatkowo Balbina wystapiła w telewizji (od 21m04s) link poniżej.

Panorama: 07.08.2016 18:30 - TVP3 Gdańsk - Telewizja Polska S.A.

Zapraszamy na wystawe w Sopocie.